Polikarski Olsztyn | Drzwi zewnętrzne
Jesteśmy autoryzowanym salonem firmy Oknoplast Kraków. W naszej ofercie znajdują się okna pcv, plastikowe i aluminiowe
Okna Oknoplast, Salon firmowy Oknoplast, Olsztyn, Drzwi zewnętrzne Aluhaus, centrale sterujące – inteligentny dom, dom inteligentny, Olsztyn Polikarski
3789
page,page-id-3789,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,

Drzwi zewnętrzne

 

Drzwi zewnętrzne ALUHAUS


ALUHAUS to połączenie wielu lat doświadczeń z fachową obróbką najwyższej klasy specjalistów. Stała kontrola procesu produkcji wytwarzanych drzwi i paneli zapewnia ponadprzeciętną jakość oferowanych towarów. Cechują się one nie tylko wyjątkową estetyką, ale też wysokim poziomem bezpieczeństwa i energooszczędnością.

Duży wybór modeli oraz możliwość nadania indywidualnych cech zamawianym drzwiom (poprzez odpowiedni dobór koloru, wypełnienia czy wzoru) sprawiają że firma ALUHAUS jest jednym z czołowych producentów stolarki otworowej w Europie.

Oferowane linie produktowe drzwi:

elite

W modelach drzwi ELITE szyba zespolona montowana jest między blachami aluminiowymi i uszczelniona silikonem. Aplikacje wykonane są ze stali nierdzewnej i umieszczone w specjalnych, wyciętych w blachach gniazdach.

czytaj więcej

elite frame

Modele z serii ELITE FRAME wyróżniają się unikalnym detalem – czarną ramką wykonaną z hartowanego szkła o tym samym kolorze, która wspaniale podkreśla walory estetyczne drzwi.


czytaj więcej

simple

Panele Simple wzbogacone są o wypukłe, anodowane intarsje aluminiowe w kolorze INOX. Dzięki temu możliwe było uzyskanie powierzchni, na której nie widać odciśniętych palców.

czytaj więcej

flat
Wykorzystaj w pełni zalety wypełnienia Flat. Łącząc je z bocznymi naświetlami, wyposażonymi w dekoracyjne szyby piaskowane, otrzymasz spektakularny efekt wizualny.


czytaj więcej