Bramy garażowe

Energooszczędne, niezawodne i bezpieczne

Bramy dla domu

Nasza oferta bram garażowych skierowana jest głównie do klientów indywidualnych poszukujących energooszczędnych, niezawodnych i bezpiecznych produktów. Takimi są właśnie produkty firmy KRISPOL.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy garażowe segmentowe i rolowane.

KRISPOL Bramy

Bramy segmentowe

Każda bama niezależnie od wymiaru, można bezproblemowo otworzyć jedną ręką/ Jest to możliwe, dzięki dwóm sprężynom skrętnym, zapewniającym optymalne wyważenie bramy. Stosowane napędy posiadają w standardzie wyłącznik przeciążeniowy, który unosi bramę o ok. 10 cm. Komfort obsługi bramy, to również jej niezawodna automatyka, która daje nie tylko gwarancję łatwego i bezproblemowego użytkowania, a także możliwość integracji z dowolnym systemem inteligentnego domu.

Bramy rolowane

Nietypowe wymiary już nie są przeszkodą. Rolowane bramy garażowe to doskonałe rozwiązanie w przypadku nietypowych garaży i pomieszczeń gospodarczych. Możliwości technologiczne pozwalają na produkcję bram o wysokości ponad 3 metrów, oraz szerokości nawet do 4,5 metra. We wszystkich bramach rolowanych montowany jest hamulec bezpieczeństwa, który chroni przed niekontrolowanym opadnięciem pancerza bramy. Napęd elektryczny z możliwością sterowania radiowego montowany jest w standarcie.

Skorzystaj z wirtualnego studia KRISPOL

Dobierz swoją bramę za pomocą wirtualnego studia. Wybierz typ budynku, elementy a następnie przejdź do wizualizacji.