Drzwi zewnętrzne

Technologia która wyprzedza Twoje oczekiwania

Drzwi zewnętrzne ALUHAUS

ALUHAUS to połączenie wielu lat doświadczeń z fachową obróbką najwyższej klasy specjalistów. Stała kontrola procesu produkcji wytwarzanych drzwi i paneli zapewnia ponadprzeciętną jakość oferowanych towarów. Cechują się one nie tylko wyjątkową estetyką, ale też wysokim poziomem bezpieczeństwa i energooszczędnością. Duży wybór modeli oraz możliwość nadania indywidualnych cech zamawianym drzwiom (poprzez odpowiedni dobór koloru, wypełnienia czy wzoru) sprawiają że firma ALUHAUS jest jednym z czołowych producentów stolarki otworowej w Europie. Oferowane linie produktowe drzwi:

box ELITE

W modelach drzwi ELITE szyba zespolona montowana jest między blachami aluminiowymi i uszczelniona silikonem. Aplikacje wykonane są ze stali nierdzewnej i umieszczone w specjalnych, wyciętych w blachach gniazdach.

 

ZOBACZ WSZYSTKIE MODELE

box MODERN

W modelach drzwi MODERN szyba zespolona montowana jest między okładzinami HPL i uszczelniona silikonem. Aplikacje wykonane są ze stali nierdzewnej, a dzięki ich dwustronnemu zastosowaniu w standardzie, drzwi jednakowo prezentują się zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz pomieszczenia.

ZOBACZ WSZYSTKIE MODELE

box KLASSIK

W modelach drzwi KLASSIK szyba zespolona montowana jest między okładzinami PVC i uszczelniona silikonem. Obustronne aplikacje trójwymiarowe stanowią element dekoracyjny pasujący zarówno do budownictwa nowoczesnego jak i klasycznego.

ZOBACZ WSZYSTKIE MODELE

Drzwi zewnętrzne WIKĘD

Do wytwarzania drzwi zewnętrznych WIKĘD zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu statyki, termiki i szeroko pojętej estetyki. Idąc z duchem czasu firma WIKĘD w swoich nowych kolekcjach oferuje doposażenie drzwi w technologiczne gadżety nie tylko usprawniające proces ryglowania, ale również umożliwiające zdalne sterowanie.

Niezależnie od wybranej serii drzwi, mają Państwo do wyboru każdy z zaprezentowanych poniżej wzorów. Od tradycyjnych, tłoczonych drzwi, po nowoczesne, zdobione aplikacjami INOX. Dodatkowo, każdy ze wzorów drzwi dostępny z przeszkleniem – posiada ich kilka wariantów.