Jasno Shutters

Wewnętrzne okiennice z ruchomymi lamelami

Shuttersy Jasno

JASNO Shutters to wewnętrzne okiennice z ruchomymi lamelami. W ostatnich latach stały się bardzo popularne. Shuttersy tworzą nastrojową atmosferę. Właściwie nic dziwnego, ponieważ są wymowną, atrakcyjną alternatywą do firan czy żaluzji. Zarówno w klasycznym jak i w nowoczesnym wnętrzu tworzą współgrające akcenty lub nastrojową atmosferę. Równocześnie oferują możliwość regulowania natężenia promieni słonecznych i ochrony prywatności.

Jasno Shutters logo

Kąpiel w luksusie

Shuttersy są idealnie lakierowane powłoką odporną na wilgoć. Dzięki czemu można je stosować bez problemu również w łazienkach. Ponadto drewniane shuttersy przyczyniają się właśnie w łazience do dobrej akustyki i ciepłego wyglądu. Tak mogą Państwo kąpać się w luksusie!

Intymna atmosfera

Ciemne bejcowane shuttersy dają mniej światła niż białe warianty. Przez to nadają wnętrzu szczególną atmosferę i intymność. W połączeniu z drewnianymi meblami i wyrazistymi kolorami powstaje luksusowy efekt w Państwa wnętrzu.

Shuttersy na wymiar

Shuttersy JASNO to wyjątkowo solidna konstrukcja dzięki licznym elementom będącym prawdziwymi dziełami techniki. Wymieńmy chociażby ukryte zawiasy czy techniczny słupek boczny. Dzięki nim shuttersy są wyjątkowo ładne i wytrzymałe.

  • Ukryte zawiasy: najważniejsza cecha naszych produktów nie rzuca się w oczy! Shuttersy JASNO można rozpoznać po ukrytych zawiasach. Są one schowane w słupku bocznym panelu. Nadają one shuttersom prosty i ponadczasowy wygląd, a także niezwykłą wytrzymałość.
  • Techniczny słupek boczny: słupek boczny, do którego przymocowane są lamele, posiada rdzeń wykonany z kilku warstw drewna. Są one trwale sklejone ze sobą. Nadaje to shuttersom dodatkową wytrzymałość i do minimum ogranicza ich odkształcanie się.
  • Połączenie czopowe: słupki boczne są klejone z wykorzystaniem tzw. połączenia czopowego. Duża powierzchnia klejenia zapewnia bardzo solidną konstrukcję.
  • Lamele wycinane promieniście: lamele w naszych shuttersach są wycinane promieniście. Dzięki temu są one długie i proste. Ta metoda ogranicza również ryzyko powstawania odkształceń do minimum.
    Wykończenie lakierem: shuttersy wykończone są lakierem do mebli odpornym na zarysowania, wilgoć i promienie UV.