O Firmie

Każdego roku stajemy się lepsi

Firma Polikarski istnieje na rynku od 1979 roku. Nasza siedziba mieści się w Olsztynie przy ul. Kościuszki 27A. Po wielu latach doświadczeń na rynku aktualnie w naszym asortymencie znajdują się  przeciwsłoneczne produkty osłonowe wewnętrzne i zewnętrzne.  Oferujemy również okna z tworzywa PCV oraz okna drewniano-aluminiowe.  Proponowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością, spełniają normy UE oraz posiadają niezbędne certyfikaty, co jest doceniane przez naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem tj. z drzwiami i oknami PCV skonstruowanymi na bazie markowych  niemieckich profili VEKA.

Pragniemy też poinformować, że jako jedyna firma w województwie warmińsko-mazurskim jesteśmy przedstawicielem austriackiej firmy Internorm. To jedyna marka w Europie posiadająca 7 certyfikowanych wyrobów dla budownictwa pasywnego, co stanowi przykład firmy wiodącej w dziedzinie efektywności energooszczędnej okien i drzwi. Produkty Internorm spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Od 2011 roku jesteśmy również autoryzowanym przedstawicielem jednego z 5 największych producentów stolarki otworowej firmy Oknoplast. Przedsiębiorstwa z ponad 18 letnim doświadczeniem.

W 2015 roku firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.