Osłony zewnętrzne i wewnętrzne

Osłony zewnętrzne

markiza

Markizy

Markizy doskonale zabezpieczają nasze balkony i tarasy przed nadmiarem słońca czy deszczem. Służą również jako doskonała ozdoba okna czy budynku.

fasadowe

Żaluzje fasadowe

Lekka i prosta konstrukcja aluminiowa, sterowanie ręczne lub automatyczne, a także możliwość współpracy z systemem automatyki pogodowej.

fasadowe

Refleksole

Refleksol to zewnętrzna przesłona. Pomaga w zachowaniu stałej, komfortowej temperatury w pomieszczeniu narażonym na działanie promieni słonecznych.

rolety

Rolety i moskitiery

Rolety zapewniają optymalną ochronę przeciwsłoneczną oraz redukcję hałasu, a moskitiery to skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew.

Osłony wewnętrzne

plisy

Plisy

Plisy to rodzaj osłon okiennych, które skutecznie przesłaniają pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Pozwalają na przysłonięcie dowolnego fragmentu okna.

rolety_rzymskie

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie są doskonałym elementem wystroju okien w każdym wnętrzu. Doskonale preznetują się zarówno we wnętrzach stylowych i klasycznych jak i nowoczesnych.

rolety_materialowe

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe są najbardziej popularnym systemem osłony okiennej. Stanowią funkcjonalną i estetyczną ozdobę, dzięki czemu doskonale pasują do każdego pomieszczenia.