Markizy

Osłony zewnętrzne

Markizy tarasowe firmy SELT

Markizy firmy SELT zapewniają znakomity komfort optyczny i termiczny. Markizy doskonale zabezpieczają nasze balkony i tarasy przed nadmiarem słońca czy deszczem. Służą również jako doskonała ozdoba okna czy budynku. Oferowane przez nas produkty to wysokiej jakości materiały i bogata oferta kolorów, która pozwala dobrać odpowiedni produkt – idealnie komponujący się z naszym własnym otoczeniem.

Markizy Malta

Malta to lekka, wolno wisząca markiza, nadająca się doskonale do przesłonięcia niewielkiego tarasu lub balkonu.

Markizy Silver Plus

Silver Plus jest markizą o lekkiej konstrukcji, co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i balkonów średniej wielkości.

Markizy Australia

Australia doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajduje zastosowanie również na powierzchniach komercyjnych.

Markizy Jamaica

Jamaica jest połączeniem elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia długą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania.

Markizy Palladio

Palladio jest elegancką markizą z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach.

Markizy Dakar

Dakar doskonale nadaje się do zacieniania większych tarasów. Pełna kaseta o opływowych kształtach nadaje tej markizie nowoczesny i elegancki wygląd.

Markizy Italia

Italia jest markizą nadokienno-balkonową przeznaczoną do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów, tarasów i werand.

Markiza boczna Bora

Bora to markiza boczna montowana na balkonach, tarasach lub jako dodatkowa osłona przy markizach tarasowych i pergolach.

Markizy Corsica

Corsica to markiza kasetowa stworzona z myślą o zacienianiu nowoczesnych tarasów.

Markizy Giant

Giant dzięki swojej niezwykle solidnej konstrukcji stanowi doskonałe narzędzie do zacieniania wszelkiego rodzaju dużych powierzchni.

Markizy Casablanca

Casablanca jest markizą kasetową, która idealnie sprawdza się na większych tarasach.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami i wybierz produkt odpowiedni dla siebie!

Pomożemy, dobierzemy, wymierzymy

Telefon: 89 533 88 11