Osłony wewnętrzne

Plisy, rolety rzymskie i materiałowe

Plisy

Plisy to rodzaj osłon okiennych, które skutecznie przesłaniają pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Pozwalają na przysłonięcie dowolnego fragmentu okna. Szeroki wybór tkanin w kolekcji Deco-Sun pozwala na zastosowanie plis jako wyłącznej dekoracji okien.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie są doskonałym elementem wystroju okien w każdym wnętrzu. Doskonale prezentują się zarówno we wnętrzach stylowych i klasycznych jak i nowoczesnych.

W ofercie posiadamy 4 modele rolet, każdy może być wykonany z mankietem górnym. Jest to dodatkowy pas z dowolnej tkaniny, który zdobi roletę, a w przypadku zastosowania tkanin transparentnych zakrywa widoczny mechanizm. Standardowa wysokość mankietu to 7 cm.

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe są najbardziej popularnym systemem osłony okiennej. Stanowią funkcjonalną i estetyczną ozdobę, dzięki czemu doskonale pasują do każdego pomieszczenia. Zastosowane w nich mechanizmy zwijające pozwalają na płynną, odbywającą się w bardzo łatwy sposób, regulację. Deco-Sun posiada w ofercie 14 modeli rolet, od wolno wiszących po wiele typów rolet w kasetach z prowadnicami.