Osłony zewnętrzne

Markizy, moskitiery, żaluzje fasadowe

Markizy

Markizy doskonale zabezpieczają nasze balkony i tarasy przed nadmiarem słońca czy deszczem. Służą również jako doskonała ozdoba okna czy budynku. Oferowane przez nas produkty to wysokiej jakości materiały i bogata oferta kolorów, która pozwala dobrać odpowiedni produkt – idealnie komponujący się z naszym własnym otoczeniem. 

Żaluzje fasadowe

Oferujemy żaluzje fasadowe znacznie obniżające poziom hałasu. Lekka i prosta konstrukcja aluminiowa, sterowanie ręczne lub automatyczne, a także możliwość współpracy z systemem automatyki pogodowej powodują że nasze żaluzje są doskonałym rozwiązaniem dla Klientóe poszukujących produktu wysokiej klasy. 

Moskitiery

Moskitiery to skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów. Moskitiery mogą być dostosowane do każdego rodzaju okien i drzwi. Profile moskitier dostępne są w okleinach oraz w szerokiej gamie kolorów z palety RAL. W naszej ofercie znajdziecie Państwo moskitiery stałe – ramkowe okienne i drzwiowe, otwierane – okienne i drzwiowe, rolowane – poziome i pionowe. Oferujemy również możliwość zastosowania w moskitierach otwieranych samozamykaczy w zawiasach, podnoszących komfort użytkowania moskitiery.

Rolety zewnętrzne

Rolety zapewniają optymalną ochronę przeciwsłoneczną oraz redukcję hałasu. Nasza firma w szczególności poleca rolety OKNOPLAST które są wykonane są z komponentów najwyższej jakości zapewniając komfort użytkowania oraz długoletnią, bezawaryjną pracę.