Żaluzje fasadowe

Osłony zewnętrzne

Żaluzje fasadowe firmy SELT

Żaluzje fasadowe, powstrzymując większość promieni słonecznych bezpośrednio wpadających do wnętrza, skutecznie zabezpieczają pomieszczenia przed nagrzaniem, ich wyposażenie przed blaknięciem oraz stwarzają korzystne warunki optyczne. Lekka i prosta konstrukcja aluminiowa, sterowanie ręczne lub automatyczne, a także możliwość współpracy z systemem automatyki pogodowej powodują że nasze żaluzje są doskonałym rozwiązaniem dla Klientów poszukujących produktu wysokiej klasy.

Żaluzje fasadowe C50 S

Żaluzja C50 Slim posiada pióra z domieszką magnezu, dzięki czemu charakteryzuje się zwiększoną elastycznością i trwałością. Innowacją systemu jest odwrócenie szyny głównej, które pozwoliło zwiększyć walory estetyczne i użytkowe.

Żaluzje fasadowe C50

Żaluzja C50, w odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań na rynku, posiada pióra o zwiększonej sztywności, co pozwala na stosowanie jej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Żaluzje fasadowe C80

Żaluzja C80 to najbardziej popularne rozwiązanie spośród wszystkich żaluzji fasadowych. Każda lamela na krawędzi wyprofilowana jest w okrąg , co zapewnia jej zwiększoną sztywność.

Żaluzje fasadowe Z90

Dzięki unikalnemu kształtowi lameli żaluzje Z90 mają możliwość niemal całkowitego domknięcia co nie jest możliwe do osiągnięcia przy tradycyjnym kształcie.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami i wybierz produkt odpowiedni dla siebie!

Pomożemy, dobierzemy, wymierzymy

Telefon: 89 533 88 11