Drzwi tarasowe HST i PSK

Duże przeszklenia, wygodne progi i zaawansowane systemy otwierania – to i jeszcze więcej znajdziesz w drzwiach tarasowych OKNOPLAST.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe, które prezentujemy są niezwykle różnorodne, a przy tym solidne. To zasługa autorskich projektów i najlepszych materiałów, z których korzystamy podczas produkcji. Potrzebujesz wyjścia na taras czy do ogrodu? To nie ma znaczenia, bo drzwi OKNOPLAST sprawdzają się w każdej z tych ról. Wystarczy więc, że zapoznasz się z opisami naszych produktów, a na pewno któryś rodzaj przypadnie Ci do gustu.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi tarasowe HST Premium doskonale odnajdują się w dużych przestrzeniach. To w nich mogą w pełni wykorzystać swój potencjał, który tworzony jest już przez samą nowoczesną konstrukcję. To w niej umieściliśmy zaawansowany system otwierania, który umożliwia naszym Klientom osiągnięcie wyjścia o szerokości sięgającej nawet 6,5 m. To rozwiązanie idealne przy wyjściu na duży taras lub do ogrodu o równie dużym metrażu. To jednak nie wszystko. Tak duże rozmiary nie powinny Cię przerażać, bo zadbaliśmy o to, by korzystanie z drzwi tarasowych HST było łatwiejsze i wymagało mniejszego wysiłku. Tak rzeczywiście jest. Do tego dorzuciliśmy większe przeszklenia, które sprawiają, że HST nie mają sobie równych jeśli spojrzysz na standardowe drzwi tarasowe innych producentów.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe są odpowiednikiem drzwi tarasowych HST, tyle że przeznaczone do wnętrz o odrobinę mniejszym metrażu. Dostosowanie to determinowane jest przez szerokość wyjścia oferowanego przez drzwi, które w przypadku HST osiąga wartość 2,9 m. Sporo? Tak, drzwi tarasowe HST na pewno spełnią swoją rolę w każdym domku jednorodzinnym z wyjściem na piękny taras lub do ogrodu. Przy tym tak duże wyjście osiągane jest przy stosunkowo niewielkim nakładzie sił – wszystko za sprawą nowoczesnego systemu otwierania i zamykania oraz okuć potęgujących tę wygodę. Na nią ma wpływ także wyprofilowana klamka i udoskonalone progi, które dzięki jeszcze większemu obniżeniu ochronią Cię przed bolesnymi potknięciami. Wieloletnia wygoda korzystania z drzwi tarasowych? HST Ci to zagwarantują.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Do mniejszych domków jednorodzinnych przeznaczone są drzwi tarasowe PSK i PSK-Z. Ich konstrukcja jest zbliżona do poprzednich propozycji, z tym, że oferuje mniejsze, bardziej złożone wyjście o szerokości 1,6 m, dzięki któremu drzwi sprawdzą się również w przypadku malutkiego tarasu. To wyjście, o którym mówimy również jest bardzo łatwe i przyjemne w obsłudze, co można zawdzięczać udoskonalonemu przez nasz zespół systemowi uchylno-przesuwnemu. W PSK i PSK-Z znajdziesz o wiele smuklejszą ramę, a innowacyjny kształt całego profilu sprawia, że PSK i PSK-Z są mile widziane również w nowoczesnych wnętrzach z przejrzystością i minimalizmem na pierwszym miejscu. W nich znajdziesz również dużą powierzchnię szyb, która rozjaśni nawet najbardziej ciemny kąt Twojego salonu. A uszczelnienia? Te sprawiają, że PSK i PSK-Z radzą sobie równie dobrze z niwelowaniem strat cieplnych każdego domu.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Do grona najbardziej innowacyjnych produktów można bez wątpliwości zaliczyć drzwi tarasowe PSK Atrium. To element zabudowy, który w bezpośredni sposób wpływa na aranżację obecną w domu, potęgując jej piękno i nadając jej niepowtarzalnego charakteru. W PSK Atrium znajdziesz duże przeszklenia, niespotykane w standardowych drzwiach osadzone w smuklejszym, bardziej wyrazistym w swoim kształcie profilu. To jednak nie koniec zalet drzwi tarasowych PSK Atrium. W nich można znaleźć również rozwinięcie parametru izolacyjności termicznej wyrażone w dodatkowych uszczelnieniach, które zadbają o ciepło w Twoim domu nawet w najbardziej chłodne miesiące, kiedy z wyjścia na taras korzysta się rzadziej. Wygodę drzwi tarasowych PSK Atrium można zauważyć nie tylko w ich zaawansowanym systemie otwierania i zamykania, ale również takich drobiazgach, jak wyprofilowane klamki i progi zmniejszające ryzyko potknięcia i upadku.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu

Wyślij zapytanie

Ustal dogodny termin pomiaru lub zapytaj o konkretny produkt.

*Pole wymagane