Rolety

Rolety OKNOPLAST są tym elementem zabudowania, który obniża straty cieplne, zapewnia ochronę akustyczną i posiada cechy antywłamaniowe, a przy tym prezentuje design, który potęguje piękno okien i całego domu.

ROLETY

Rolety OKNOPLAST nie są wyłącznie dodatkiem. To część zabudowania, która w dużym stopniu decyduje o szczelności okien, odporności domu na ewentualną próbę włamań, ale przede wszystkim ilości światła jaka dociera do wnętrza danego pomieszczenia. Poza tym pełnią oczywiście rolę aranżacyjną, nadając charakterystycznego stylu samym oknom i całej elewacji.

Rolety LUNA

Rolety Luna są tym, czego potrzebujesz, jeśli czujesz, że z Twojego domu „ucieka” zbyt dużo ciepła, a rachunki za ogrzewanie niebezpiecznie rosną. Rolety Luna są niezwykle szczelne, trwałe i odporne na jakiekolwiek uszkodzenia. To zasługa materiału, z jakiego postanowiliśmy skorzystać – najwyższej jakości aluminium. Solidność tę potęguje również sposób, w jaki rolety Luna są montowane – po zewnętrznej stronie okien z wykorzystaniem profilu, który jest na naturalnym przedłużeniem. W ten sposób rolety Luna pokrywają całą powierzchnię okien i stają się stałym elementem zabudowy, co nadaje im szczelności i ogranicza straty cieplne niemalże do minimum. Masz dość stale rosnących rachunków za ogrzewanie? Postaw na rolety Luna.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Design jest domeną rolet Sol Evolution. To w ich przypadku najbardziej widoczna jest oryginalność autorskich projektów stworzonych przez nasz zespół i precyzji skupionej nawet na najmniejszym detalu. Ta nieszablonowa estetyka rolet Sol Evolution uzależniona jest już od samego materiału, z jakiego je wykonaliśmy – najlepszego gatunkowo aluminium, które jest również bardzo trwałe. Oryginalny i niepowtarzalny design jest widoczny w kolorystycznej odsłonie rolet Sol Evolution – kolorze, który możesz wybrać samodzielnie! Innowacyjna czerwień czy klasyczna biel, a może intensywna w swojej barwie czerń? Niezależnie od tego, co wybierzesz, zapewniamy, że rolety Sol Evolution nadadzą Twojemu domowi piękna i charakteru.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Z założenia głównym zadaniem rolet jest kontrola i ograniczenie, jeśli to koniecznie, ilości światła docierającej do wnętrza domu. Według tej klasycznej domeny poprowadziliśmy produkcję rolet Sol, dlatego znajdziesz w nich zarówno szczelność, jak i niezwykłą wygodę w użytkowaniu. Ta pierwsza cecha uzależniona jest przede wszystkim od materiału, z jakiego rolety zostały wykonane (aluminium) i sposobu montażu wykorzystującego w pełni wnękę między oknem a murem domu. Co do drugiej, tutaj oddajemy w Twoje ręce aż dwa sposoby na obsługę rolet Sol. Pierwszy to przewodowy, którego działanie opiera się na wykorzystaniu przycisku, znajdującego się tuż obok rolet, a drugi bezprzewodowy – z wykorzystaniem pilota opartego na systemie, którym można objąć każdą z rolet w domu. Wygoda? Ta dyktowana jest przez nowoczesne rolety Sol.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Rolety Terra to przykład tego, jak jeden teoretycznie niewielki element może poprawić funkcjonowanie całego domu, w tym poziom bezpieczeństwa. To zadanie rolety Terra spełniają dzięki trwałości z najwyższej półki, powstałej za sprawą, które wykorzystaliśmy w ich produkcji – najlepszemu rodzajowi aluminium. Do tego dochodzi również sposób, w jaki rolety Terra są montowane – skupione we wnęce okiennej, w oparciu o mur domu. Uzupełnieniem tej trwałości jest podwójnie ryflowany profil rolet, który chroni okna i cały dom zarówno przed efektami niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak i wizytami nieproszonych gości. Rolety Terra zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa, nie pozostają w tyle również w kwestii designu, który potęgowany jest różnorodnością dostępnych w naszym katalogu kolorów. Tak, możesz samodzielnie wybrać wybarwienie rolet Terra i cieszyć się nie tylko ich trwałością, ale również estetyką.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu